Правила акції

В період з 17.08.2020 р. до 30.09.2020 р. реєстратор NIC.UA (ТОВ «НІК.Юей») проводить рекламну кампанію з врученням призів.

Як взяти участь та які будуть призи?

1

Зіграй в гру!

Хочеш взяти участь? Заходь на сайт і грай разом з нами!

2

Авторизуйся

Після завершення тобі буде запропоновано зареєструватися чи авторизуватися для того, аби отримати свій подарунок, який буде залежати від кількості набраних балів.

3

Отримай приз

Свій подарунок ти отримаєш в листі на адресу пошти, яка була вказана при реєстрації. Серед призів на тебе чекають знижки на домени, хостинг і не тільки :)

Зміни в правилах

Організатор конкурсу має право вносити зміни до даних правила в ході проведення конкурсу, публікуючи зміни на цій сторінці.

Боротьба зі зловживаннями

Організатори залишають за собою право не допустити або зняти з участі в акції учасників без пояснення причин.

Передача інформації

Беручи участь у конкурсі, користувач (учасник) підтверджує, що вся передана інформація для участі в конкурсі, в тому числі тексти, фото, аудіо-візуальні матеріали та інше, не порушує права третіх осіб. При цьому організатор (ТОВ «НІК.Юей») автоматично отримує права на копіювання, використання, розкриття й поширення даних матеріалів у власних інтересах, в тому числі з комерційними цілями, без обмежень у часі, території й способі використання, методами, що не порушують чинного законодавства України.

В випадку, якщо передана інформація або її частина може бути кваліфікована як «персональні дані» відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», учасник, передаючи таку інформацію дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою участі в конкурсі та отримання призів. Такий дозвіл на обробку персональних даних набирає чинності з моменту передачі інформації для участі в конкурсі та діє протягом п’яти років з моменту закінчення конкурсу. Вимога знищення персональних даних автоматично припиняє участь у конкурсі і тягне за собою повернення отриманих призів як в момент дії акції, так і протягом п’яти років з моменту закінчення конкурсу. Крім цього, передачею інформації, учасник підтверджує, що йому відомі права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мети отримання організатором такої інформації, а також те, що його дані будуть передані компанії ТОВ «НІК.Юей», яка в свою чергу має права без додаткового повідомлення надавати доступ (публікувати на сайті club.nic.ua, nic.ua і його піддоменів) до його персональних даних третім особам (відвідувачам сайту, а також організаторам та залученим експертам) не змінюючи при цьому мету обробки таких даних.